Portfólio

Ponúkame Vám komplexné zariadenia interiérov.

Kuchyne na mieru

Slovo na mieru v podstate znamená mať niečo špeciálne pre Vás. Plne vybavené kuchyne Vám umožňujú skutočne maximalizovať priestor vo Vašej kuchyni na plný výkon! S našimi kuchyňami rôznej veľkosti, tvaru či výšky budete môcť vytvoriť dizajn, ktorý vyhovujem Vašim potrebám.
 

Vstavané skrine a šatníky

Vstavané skrine a šatníky sú inteligentným riešením pre Váš ukladací priestor. Najmodernejšie technológie s profesionálnym dizajnom sú zárukou maximálnej profesionality k zákazníkovi. Od poradenstva, cez návrh až po realizáciu sa vždy môžete spoľahnúť na nás!

Interiéry na mieru

Ak si predstavujete nábytok, ktorý má atypické tvary alebo rozmery, dokážeme Vám túto predstavu zmeniť na reálnu podobu. Dlhoročné skúsenosti s výrobou atypického nábytku, sledovanie moderných trendov a materiálov Vás spolu s kvalitnou prácou presvedčia o správnosti Vašej voľby! 

 

Moderná pracovňa

Nechajte si "ušiť" svoj pracovný kútik či kanceláriu na mieru. Písacie stoly, veľké manažérske stoly, konferenčné stolíky, či police s dômyselným usporiadaním z prvotriedneho materiálu. To všetko a ešte oveľa viac Vám ponúkame v našom štúdiu. Jednoducho nábytok bez kompromisov. 

Postele

Postele na mieru rôznych veľkostí. Komplexné dodanie vrátane pevných, lamelových či polohovateľných roštov. Z našej ponuky Vám pomôžeme vybrať taktiež kvalitný matrac od slovenského výrobcu Materasso Slovakia. Samozrejmosťou sú anatomické či klasické vankúše a paplóny.

 

 Páči sa Vám naša práca?

Neváhajte nás kontaktovať a my Vám pomôžeme vytvoriť domov Vašich snov.